Finance bez omezení: Využijte servis 24!

Servis 24

Co je Servis 24?

Servis 24 je moderní a pohodlný způsob, jak spravovat své finance od České spořitelny, a to kdykoli a odkudkoli. Je to vlastně internetové bankovnictví, které vám umožňuje mít přehled o vašich účtech, platebních kartách a dalších bankovních produktech 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

S Servisem 24 můžete provádět celou řadu operací, aniž byste museli chodit na pobočku. Platit složenky, posílat peníze na jiné účty, měnit limity na kartách nebo si sjednat půjčku – to vše a mnohem více zvládnete online z pohodlí domova nebo třeba na cestách ze svého mobilu.

Používání Servisu 24 je snadné a intuitivní. Po přihlášení se vám zobrazí přehledný dashboard s nejdůležitějšími informacemi o vašich financích. V menu pak najdete všechny dostupné funkce a služby.

Kromě standardních bankovních operací nabízí Servis 24 i další užitečné funkce. Můžete si nastavit automatické platby, aby vám neunikla žádná splatnost, sledovat historii plateb nebo si zobrazit výpisy z účtu.

Bezpečnost je u České spořitelny vždy na prvním místě. Proto je Servis 24 chráněn nejmodernějšími technologiemi, které zaručují maximální ochranu vašich finančních dat. Pro přihlášení do Servisu 24 potřebujete zadat své uživatelské jméno a heslo. Pro potvrzení plateb a dalších důležitých operací pak slouží autorizační SMS kód, který obdržíte na svůj mobilní telefon.

Servis 24 je zkrátka nepostradatelným pomocníkem pro každého, kdo chce mít své finance pod kontrolou a nechce ztrácet čas chozením na pobočku.

Výhody online bankovnictví

Servis 24 a bankovní služby online jdou ruku v ruce. Díky online bankovnictví máte přístup k vašim financím 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ať už jste kdekoli na světě s připojením k internetu. To znamená, že můžete platit faktury, převádět peníze, kontrolovat zůstatek na účtu a spravovat své finance kdykoli vám to vyhovuje, bez ohledu na otevírací dobu poboček. Online bankovnictví vám také umožňuje využívat řadu dalších služeb, jako je sjednání půjčky, investování, pojištění a další. Vše zvládnete pohodlně z počítače nebo mobilního telefonu. Kromě dostupnosti přináší online bankovnictví i značnou úsporu času a často i peněz. Odpadá vám cesta na pobočku a poplatky za online transakce bývají nižší než za ty na pobočce. Online bankovnictví je navíc velmi bezpečné. Banky využívají pokročilé technologie k ochraně vašich finančních údajů a transakcí.

Bezpečnost Servisu 24

Servis 24 je moderní a pohodlný způsob, jak spravovat své finance online, ale s používáním online bankovnictví se pojí i zodpovědnost za bezpečnost. Naštěstí existuje řada opatření, která chrání vaše peníze a osobní údaje. Banka využívá pokročilé technologie, jako je šifrování dat a dvoufaktorové ověřování. Šifrování zajišťuje, že vaše data jsou při přenosu přes internet nečitelná pro kohokoli jiného než pro vás a banku. Dvoufaktorové ověřování přidává další vrstvu zabezpečení tím, že vyžaduje zadání jednorázového kódu, který obdržíte na svůj mobilní telefon, kromě vašeho hesla.

Důležitou roli v zabezpečení hrajete i vy sami. Nikdy nesdílejte své přihlašovací údaje, jako je uživatelské jméno a heslo, s nikým jiným. Buďte opatrní na phishingové e-maily a SMS zprávy, které se vydávají za banku a snaží se od vás vylákat citlivé informace. Vždy si ověřte adresu webové stránky banky v adresním řádku prohlížeče, abyste se ujistili, že se nacházíte na legitimní stránce. Pravidelně si kontrolujte historii transakcí ve svém internetovém bankovnictví a všímejte si jakýchkoli podezřelých aktivit.

V případě ztráty nebo krádeže vašeho mobilního telefonu nebo platební karty neprodleně kontaktujte banku a zablokujte přístup ke svému účtu. Dodržováním těchto jednoduchých, ale účinných bezpečnostních opatření můžete minimalizovat riziko podvodů a chránit své finance při používání Servisu 24.

Mobilní bankovnictví

Mobilní bankovnictví se stalo nedílnou součástí každodenního života pro miliony Čechů. Díky chytrým telefonům a intuitivním aplikacím máme přístup k bankovním službám doslova na dosah ruky. Služba Servis 24, kterou poskytuje většina bank v České republice, je skvělým příkladem toho, jak se mobilní bankovnictví stalo nepostradatelným pomocníkem.

Pomocí mobilního bankovnictví a Servisu 24 můžeme spravovat své finance kdykoli a odkudkoli. Potřebujete zkontrolovat zůstatek na účtu? Provést platbu? Změnit limity na kartě? To vše a mnohem více zvládnete během pár vteřin. Stačí vám k tomu chytrý telefon s připojením k internetu a aplikaci vaší banky.

Bezpečnost je samozřejmě u mobilního bankovnictví klíčová. Aplikace využívají pokročilé technologie, jako je biometrické ověřování (otisk prstu, rozpoznání obličeje) a dvoufaktorová autentizace, aby byl váš účet v bezpečí. I přesto je důležité dbát na základní bezpečnostní pravidla, jako je silné heslo a opatrnost při používání mobilního bankovnictví na veřejných Wi-Fi sítích.

Mobilní bankovnictví a Servis 24 nám dávají svobodu a kontrolu nad našimi financemi. Díky nim se bankovní služby staly jednoduššími, dostupnějšími a efektivnějšími.

Platby a převody peněz

Servis 24 je vaším věrným společníkem ve světě bankovních služeb, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. S ním máte neustálý přehled o svých financích a možnost spravovat je odkudkoli na světě. Platby a převody peněz jsou s ním hračkou. Prostřednictvím internetového bankovnictví nebo mobilní aplikace zadáte platbu během pár okamžiků. Zadáte číslo účtu příjemce, částku, variabilní symbol a datum splatnosti a je hotovo. Potvrzení o platbě obdržíte na email nebo do mobilní aplikace. Pravidelné platby, jako je nájem nebo splátka úvěru, můžete automatizovat pomocí trvalého příkazu. Jednou nastavíte parametry platby a Servis 24 se postará o zbytek. Už nikdy vám tak neunikne žádný termín. Potřebujete poslat peníze někomu, kdo nemá bankovní účet? Využijte službu peníze na účet mobilem. Příjemci stačí znát pouze vaše telefonní číslo a peníze mu budou připsány do několika minut. Servis 24 vám umožňuje i dobíjení kreditu mobilního telefonu. Zadáte telefonní číslo, částku a kredit je okamžitě dobit. Bezpečnost vašich plateb je pro nás prioritou. Všechny transakce jsou chráněny nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi a šifrováním. Využíváním Servisu 24 získáváte nejen pohodlný a rychlý způsob správy vašich financí, ale také jistotu a bezpečí.

Správa financí online

Servis 24 a bankovní služby jdou v dnešní době ruku v ruce. Díky chytrým telefonům a internetu máme své finance pod kontrolou prakticky odkudkoliv a kdykoliv. Už dávno neplatí, že musíme chodit do banky kvůli každé drobnosti. Přeposlat peníze, zaplatit složenky, zkontrolovat zůstatek na účtu – to vše a mnohem více zvládneme online během pár minut.

Aplikace pro správu financí nám dávají do rukou nástroje, o kterých se nám dříve ani nesnilo. Můžeme si nastavit automatické platby, sledovat své výdaje a příjmy v přehledných grafech, spravovat investice nebo si sjednat půjčku. Všechny důležité informace o našich financích tak máme přehledně na jednom místě.

Bezpečnost je u online bankovnictví samozřejmě na prvním místě. Banky využívají nejmodernější technologie, aby ochránily naše peníze před zneužitím. Důležité je ale také chovat se zodpovědně i z naší strany. Nikdy nesdílíme své přihlašací údaje a dáváme si pozor na podezřelé emaily a SMS zprávy.

Online správa financí nám šetří čas, peníze a starosti. Díky Servisu 24 a bankovním službám máme své finance pod kontrolou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Kontakt a podpora

Pro jakékoliv dotazy, požadavky nebo v případě potřeby asistence s našimi bankovními službami jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Náš tým zkušených operátorů je připraven vám pomoci s:

  • Informacemi o produktech a službách
  • Změnou osobních údajů
  • Blokování platebních karet
  • Nastavením internetového bankovnictví
  • Řešením podezřelých transakcí
  • Dotazy k vašemu účtu a historii plateb

Kontaktovat nás můžete telefonicky na bezplatné lince, emailem nebo prostřednictvím zabezpečené zprávy v internetovém bankovnictví. Pro rychlé a snadné řešení vašich požadavků doporučujeme využít online chat, kde vám naši operátoři odpoví v řádu minut.

Věříme, že vám naše služby usnadní každodenní život a v případě jakýchkoliv nejasností se na nás neváhejte obrátit. Jsme tu pro vás.

Publikováno: 29. 06. 2024

Kategorie: finance

Autor: Petr Hájek

Tagy: servis 24 | bankovní služby