Zábavní park v Liberci: Neomezená zábava pro všechny věkové kategorie!

Funpark Liberec

Funpark Liberec je jedním z největších a nejoblíbenějších zábavních parků v České republice. Nachází se ve městě Liberec, v blízkosti nákupního centra Forum. Park nabízí širokou škálu atrakcí pro všechny věkové kategorie, od dětí po dospělé. Jeho moderní a bezpečné zařízení jsou ideálním místem pro rodinnou zábavu a adrenalinové dobrodružství. Funpark Liberec je skvělým místem pro strávení volného času s přáteli či rodinou, ať už jste malý nebo velký milovník adrenalinu a zábavy.

Adresa a otevírací doba

Funpark Liberec se nachází na adrese: Vratislavice nad Nisou 297/13, 460 07 Liberec. Park je otevřen každý den od 10:00 do 18:00 hodin. Otevírací doba může být upravena v závislosti na počasí a sezóně, proto je vhodné předem zkontrolovat aktuální informace na webových stránkách parku nebo telefonicky. Provozovatelé parku dbají na to, aby byl Funpark dostupný pro veřejnost i během víkendů a svátků.

Vstupné a možnosti platby

Vstupné do Funparku Liberec se liší v závislosti na věku návštěvníků. Dospělí platí 250 Kč za celodenní vstup, děti do 12 let mají snížené vstupné ve výši 180 Kč. Pro seniory nad 65 let je stanoveno vstupné ve výši 200 Kč. Rodinné vstupné je dostupné za cenu 650 Kč pro dvě dospělé osoby a dvě děti. Platit lze hotovostí nebo platební kartou. V parku je také možnost zakoupit permanentku nebo voucher jako dárek pro blízké.

Zábavní atrakce pro děti

Zábavní atrakce pro děti jsou v Funparku Liberec skutečně nekonečné! Pro malé návštěvníky je zde připravena celá řada zábavy a dobrodružství. Jednou z hlavních atrakcí je Dětský svět, který nabízí různé prolézačky, skluzavky a hřiště. Děti se mohou vyřádit na trampolínách, ve velkém pískovišti nebo si vyzkoušet jízdu na mini autodromu. Pro ty odvážnější jsou připraveny také horské dráhy, kolotoče a lanové centrum. Všechny atrakce jsou pečlivě navrženy s ohledem na bezpečnost dětí a jsou pravidelně kontrolovány. Rodiče si mohou být jisti, že jejich ratolesti budou mít ve Funparku Liberec nejenom spoustu zábavy, ale také bezpečné prostředí pro hraní a objevování nových dobrodružství.

Adrenalinové atrakce pro dospělé

V Funparku Liberec si dospělí návštěvníci rozhodně přijdou na své. Park nabízí adrenalinové atrakce, které vás dostanou do varu a zaručeně vám přinesou nezapomenutelný zážitek. Jednou z hlavních atrakcí je horská dráha s názvem Speedy Racer. Tato rychlostní dráha vás vezme na vzrušující jízdu plnou zatáček a strmých sjezdů. Další oblíbenou atrakcí je Sky Flyer, což je obří houpačka ve tvaru létajícího talíře. Pocítíte volnost a adrenalin, když se budete otáčet ve vzduchu. Pro odvážné jedince je tu také bungee jumping, kde si můžete vyzkoušet skok ze 40 metrů vysokého mostu. A pokud máte rádi rychlost a soutěže, určitě nevynechejte kartodrom, kde si můžete zazávodit s přáteli či rodinou. Adrenalinové atrakce pro dospělé jsou ve Funparku Liberec skutečným tahákem a garantujeme, že si užijete naplno!

Relaxace a odpočinek v parku

Relaxace a odpočinek jsou důležitou součástí návštěvy Funparku Liberec. Park nabízí širokou škálu možností, jak si odpočinout a načerpat energii. Pro ty, kteří preferují klidnější aktivity, je zde prostorná zahrada s posezením, kde si mohou návštěvníci vychutnat piknik nebo si jen tak odpočinout na sluníčku.

Pro milovníky vody je ve Funparku k dispozici bazén s relaxačními masážemi a vířivkami. Zde si mohou hosté užít osvěžení a relaxaci po náročném dni plném zábavy.

Pro ty, kteří se chtějí trochu protáhnout a posilnit své tělo, je ve Funparku také fitness centrum s moderním vybavením. Zde si mohou návštěvníci zacvičit pod dohledem profesionálních trenérů.

Pokud preferujete pasivní relaxaci, můžete navštívit wellness centrum, které nabízí široký výběr masážních procedur a kosmetických služeb. Zde si můžete dopřát péči o své tělo a duši.

Celkově lze říct, že Funpark Liberec nabízí skvělé možnosti pro relaxaci a odpočinek. Bez ohledu na vaše preference, zde najdete něco, co vám pomůže zregenerovat se a nabrat nové síly pro další zábavu v parku.

Stravování a občerstvení

Ve Funparku Liberec je k dispozici široká nabídka stravování a občerstvení pro návštěvníky. V areálu parku se nachází několik restaurací, kaváren a stánků s různými druhy jídla a pití. Můžete si vychutnat tradiční českou kuchyni, jako například výborné gulášové polévky, smažený sýr nebo trdelníky. Pro ty, kteří preferují mezinárodní kuchyni, jsou zde také dostupné pizzy, hamburgery a další oblíbené pokrmy. Kromě toho jsou v parku také stánky s různými občerstvením, jako jsou zmrzliny, popcorn nebo sladkosti. Všechna jídla jsou připravována z čerstvých surovin a dodržují vysoké hygienické standardy. Není tedy problém najít vhodné jídlo pro každého návštěvníka Funparku Liberec.

Bezpečnostní opatření a pravidla parku

Bezpečnost je pro nás v Funparku Liberec prioritou. Park je pravidelně kontrolován a udržován v souladu s přísnými bezpečnostními normami. Na každé atrakci jsou umístěny instruktáže a pravidla, která je nutné dodržovat. Děti do určité výšky musí být doprovázeny dospělou osobou. Vstup na některé atrakce může být omezen podle fyzických schopností návštěvníka. Je zakázáno používání mobilních telefonů nebo jiných zařízení během jízdy na atrakcích. Pro zajištění bezpečnosti je ve Funparku k dispozici také tým záchranářů a hasičů. Dodržování pravidel a pokynů personálu je nezbytné pro plynulý průběh zábavy a ochranu všech návštěvníků.

Možnosti ubytování v blízkosti Funparku Liberec

Pokud plánujete návštěvu Funparku Liberec a hledáte ubytování v blízkosti, máte na výběr z různých možností. V těsné blízkosti parku se nachází hotel Babylon, který nabízí komfortní pokoje a širokou škálu služeb pro hosty. Další možností je hotel Pytloun City Boutique Hotel, který se nachází ve středu města a nabízí moderně zařízené pokoje. Pokud preferujete menší ubytování, můžete zvolit penzion nebo apartmány v okolních obcích jako Ještěd nebo Horni Hanychov. Doporučuje se rezervovat ubytování předem, zejména během letních prázdnin a víkendů, kdy je park nejvytíženější.

Jak se dostat do Funparku Liberec

Funpark Liberec se nachází v centru města Liberec a je snadno dostupný veřejnou dopravou i automobilem. Pro návštěvníky, kteří preferují veřejnou dopravu, je nejlepší zvolit autobusové spojení. Funpark je situován nedaleko od autobusového nádraží Liberec Fügnerova, odkud je možné využít linky číslo 10 směrem na zastávku "Zoo". Zde stačí vystoupit a pokračovat pěšky přibližně 5 minut do Funparku.

Pro ty, kteří preferují cestu automobilem, Funpark nabízí dostatek parkovacích míst pro návštěvníky. Parkoviště se nachází před samotným areálem a je zdarma. Adresa Funparku Liberec je: Venušina 897/2, 460 01 Liberec.

Doporučujeme předem zkontrolovat aktuální provozní dobu Funparku a informace o dopravním spojení na oficiálním webu parku nebo prostřednictvím telefonního kontaktu s parkem. Při plánování cesty do Funparku Liberec také nezapomeňte brát v úvahu aktuální dopravní situaci a možné uzavírky či omezení na cestách.

Závěrem můžeme říci, že Funpark Liberec je skvělým místem pro zábavu a relaxaci pro všechny věkové kategorie. S širokou nabídkou atrakcí pro děti i dospělé si každý najde to své. Park je dobře dostupný a nabízí možnosti ubytování v blízkosti. Bezpečnostní opatření jsou zde na vysoké úrovni, což zajišťuje klidné a bezpečné prostředí pro návštěvníky. Doporučujeme si předem zjistit otevírací dobu a ceny vstupného, abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením. Takže neváhejte a vydejte se do Funparku Liberec za nezapomenutelnou zábavou!

Publikováno: 08. 02. 2024

Kategorie: zábava

Autor: Petr Hájek

Tagy: funpark liberec | zábavní park v liberci